Hra Pc Assasins Creed 2 - Ubisoft Edition

338
Neohodnoceno

Assassin´s Creed 2 je epický příběh o rodině, pomstě a spiknutí zasazený do noblesního a přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. Enzo se spřátelí s Leonardem da Vincim, pustí se do křížku s nejmocnějšími florenskými rodinami a odvážně se pohybuje kanály Benátek, kde se naučí mistrovství cechu vrahů.

Ezio, nový vrah pro nový věk
Ezio Auditore da Firenze je mladý italský šlechtic, který se naučí řemeslu vrahů jako prostředek pomsty za zrazení své rodiny.
Elegantní svobodný muž, miláček žen, přesto má v sobě velmi lidskou stránku. Jeho prostřednictvím se stanete elitním vrahem.

Renesanční Itálie
Itálie byla v patnáctém století spíše než jednotnou zemí shlukem městských států, kde rodiny s politickou a ekonomickou mocí začaly přebírat vedoucí roli v městech jako třeba Florencie a Benátky. Tento příběh se odehrává v několika z těch nejnádhernějších měst světa, v čase, kdy zrození kultury a umění šlo ruku v ruce s některými z těch nejhorších příkladů korupce, chamtivosti a vraždy.

Nově objevená svoboda
V tomto otevřeném světě, který se vrací k volnému pobíhání, a přidává k dobrodružství prvky navíc, jako třeba plavání a dokonce i létání, můžete mise vykonávat kdy budete chtít a jak budete chtít. Rozmanitost herních prvků přidává další možnosti, abyste si hru zahráli tak jak chcete.

Dynamický dav
Objevte žívý dýchající svět, kde každá osoba je pro chráče příležitostí. Splynout s davem je snadnější, spolupráce s herními postavami přináší zaslouženou odměnu, ale také může vést k překvapujícím následkům.

Staňte se elitním vrahem
Zdokonalujte své schopnosti a staňte se elitním vrahem, pak se budete moci ohánět novými zbraněmi. Naučte se jak odzbrojit nepřátele a pak proti nim použít jejich vlastní zbraně. Zlikvidujte nepřátele pomocí obou skrytých čepelí.
Lokalizace: EN anglický manuál
Minimální konfigurace: Operační systém: Windows? XP / Windows Vista? / Windows? 7 Procesor: dvoujádrový procesor 1,8 GHz Intel Core 2 Duo či AMD Athlon 64 X2 2,4 GHz Operační paměť: 2 GB Grafická karta: 256 MB, kompatibilní s DirectX? 9.0c nebo 10.0 a s funkcí Pixel Shader 3.0 Zvuková karta: kompatibilní s DirectX? 9.0c 8 GB volného místa na pevném disku Mechanika DVD-ROM DirectX? 9.0c


  • 252,89 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
306 Kč
Kategorie: Hry
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: