Akce Novinka

Speaka Profesional HDMI Wireles Transmiter

1012
Neohodnoceno

Pomocí sady SpeaKa pro bezdrátový přenos HDMI obsahu v kvalitě 1080p můžete do televizoru či projektoru bezdrátově přenášet HDMI signály z HD zdroje. Bezdrátově se přenáší i infračervený signál z dálkového ovládání, takže lze zdrojové zařízení umístit kamkoli. Sada se skvěle hodí například pro jednací místnosti, kde je projektor namontován ke stropu.

Kompaktní box vysílače HDMI lze pomocí HDMI kabelu pohodlně připojit k notebooku, PC nebo DVD přehrávači. Výstupní zařízení, jako např. TV nebo projektor, lze snadno připojit k boxu přijímače. Napájení zajišťuje síťový zdroj, který je součástí dodávky. Jako zdroje signálu lze použít i další zařízení s výstupem HDMI.

Vstupní signál HDMI projde vysílačem a následně je k dispozici jako výstup. Díky tomu může vysílač zůstat stále připojen mezi přijímačem a TV, i když se přijímač např. pro projektor právě nepoužívá. V takovém případě není třeba nic přepojovat.

Díky přenosu bez zpoždění si můžete užívat hry v HD kvalitě a přehrávat filmy ve Full HD 1080p rozlišení a v reálném čase. Dosah přenosu je v případě přímé viditelnosti až 30 m.

Není nutná instalace žádného ovladače. Po krátké době potřebné k synchronizaci se obě zařízení sama propojí.


  • 4 867,77 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
5 890 Kč
Kategorie: Akční zboží
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: